2010/03/17

zaproszenie na wystawę / Invitation to the exhibition

'zimne mazy' fragment wystawy Wzroki Polskie / 'cold scribble' a part of 'Polish Patterns' exhibition

z przyjemnością zapraszam Was drodzy czytelnicy na wernisaż wystawy fotograficznej pt "Wzorki Polskie" do Jeleniej Góry. Wernisaż odbędzie się w piątek 19marca o godzinie 17.00 w galerii SKENE. Galeria znajduje się na parterze budynku teatru Norwida przy ul. Wojska Polskiego 38. Wystawa obejmuje zimową część kolekcji Wzorki Polskie i będzie eksponowana do 28 kwietnia 2010r.

do zobaczenia!

I'm pleased to invite you to an exhibition of photographs 'Polish Patterns'. Opening will be held on Friday, 19th March in Gallery SKENE in Jelenia Gora.

hope to see you there,
Kacper

3 komentarze:

 1. Z tymi zdjęciami to mam ciekawe i różnorodne skojarzenia - w zależności od tego jak na nie spojrzeć. Na razie swoje spostrzeżenia pozostawię dla siebie.
  Piękną bielą w każdym razie tu mnie kupiłeś całkiem.
  U:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest mi ogromnie smutno, że na wernisaż nie dotarłam, ale na wystawę na pewno się wybiorę. Powaliły mnie już zdjęcia z folderu, a co to będzie na żywo...! Pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego w Twoich linkach są tylko strony/blogi facetów??

  OdpowiedzUsuń

Nie trzeba się logować ani rejestrować aby komentować. Jednak bardzo proszę proszę podpisywać komentarze. Trudno się potem odpisuje - do Anonima trzeciego od góry :-)